شهید بهروز علیاری

تاریخ شهادت :۲۱ /۰۲/۶۱

وصیت نامه

اینجانب بهروز علیاری در نهایت سلامت بنا به نوشتن این وصیت نامه کرده ام. بیدار باشید که شهیدان راه خدا نمرده اند بلکه زنده اند و حیاتی ابدی دارند.

به فرمان امام اسلحه بردوش گرفته و با کفر و صدامیان می‌جنگم، آری می جنگم تا به تمام جهانیان نشان دهم که فرزند اسلام از جنگ نمی هراسد می جنگیم تا بفهمانیم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، اردن اگر تمام نیروهایش را به کمک صدام بفرستد صدام رفتنی است.  می جنگیم تا به پیروی  امام  حسین (ع)  بگوییم اگر کشته شدنم درخت اسلام را بارور تر می کند پس  ای خمپاره ها و ای گلوله ها سینه ام را شکافته وبدنم را تکه تکه کنید که چه شیرین است چنین مرگی ، مرگی  که در راه حق است، چه گوارا است شربت شهادت شهادتی  که در راه اسلام باشد،  ولی ای جهان خواران  این را بدانید که من  اگر بمیرم صدها چو من جای مرا می گیرند و همگی به نابودی کفر آماده می شوند. آری هر قطره قطره خون ما باعث مستحکمتر  شدن اسلام و سرنگونی شماست دیگر روزگار چپاول گذشته، دیگر تمام ملتها روش مبارزه را فهمیده اند، دیگر جهانیان   می دانند که با این همه سلاح که برای نابودیشان ساخته اید مقابله کنند آری درست است  اما ما سلاح برنده تری چون ایمان داریم پس بجنگ که آیندگان قضاوت خواهند کرد که چه چیزی برتری دارد  و خدایا در این راه از تو یاری می جویم.

سخنی دارم با امت قهرمان و شهید پرور ایران:

ای مردم آگاه باشید و از تفرقه بپرهیزید و همیشه فرمان امام را برای خود ملاک قرار دهید و بدانید که اسلام ناطق، حسین زمان، امام خمینی است. از او پیروی کنید مبادا مانند اهل کوفه امام را تنها بگذارید کاری نکنید که امام لب به شکایت بگشاید و همین امام خمینی است که مستضغعفین را نجات داد و همیشه امام را دعا کنید همیشه از روحانیت  حمایت کنید این ها هستند که با سرد و گرم انقلاب ساخته اند این ها پیش تازان انقلاب هستند به هیچ حزب و گروهی به جز حزب الله وابسته نباشید ((الا ان حزب الله هم الغالبون))

 سخنی با پدر و مادرم:                                               

  ای مادر مهربانم اگر توفیق شهادت بیابم به بالاترین سعادت رسیده ام. پدر جان هیچ وقت در زنده بودنم نتوانستم حقی  را که شما برگردنم داشته اید ادا کنم شما حق زیادی بر گردن من دارید، پدر جان اگر من در این راه قدم گذاشته ام تو بودی مرا در امور دینی تشویق می گردی ای مادر زحمت کشیده و پدر زجر کشیده مگر شما همیشه خوشبختی مرا نمی خواستید پس یقینا شما هم از اینکه شانزده سال زحمت خودتان را برای پیروی از دین خدا قربانی کردید در پیشگا ه خدا اجری بزرگ خواهید داشت.

  • نوشته شده توسط :saleh
  • ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۳
  • بدون دیدگاه